Na liczniku odsłon mamy:

hit counter
free web counter

Map IP Address
Powered byIP2Location.com

Blog > Komentarze do wpisu
Poczytaj Wyborczą na iPhonie
Niezmiernie miło mi donieść, że od kilkunastu godzin z AppStore można ściągnąć aplikację do wygodnego czytania serwisu "Gazety Wyborczej" na iPhonie. Program jest darmowy, działa szybko i po ściągnięciu paczki informacji pozwala czytać wiadomości także w wersji offline.

Po niespełna 24 godzinach w polskim AppStore jest już na pierwszym miejscu w kategorii darmowych aplikacji. Pokonaliśmy nawet Terminatora :)

"Gazeta" jest pierwszym medium w Polsce, które ma taki czytnik. Podobne programy od pewnego czasu oferują już "New York Times", "Wall Street Journal", BBC, AP, "USA Today", "Kommiersant" czy Bloomberg.

To dopiero pierwsza wersja, ale jako jedna z osób maczających w tym palce mogę zapewnić, że to nie jest nasze ostatnie słowo.

Tu jest oficjalna strona: wyborcza.pl/iphone

niedziela, 07 czerwca 2009, dac

Polecane wpisy

  • Kółko i krzyżyk na MacWorldzie

    Dzisiaj wieczorem początek MacWorld Expo - to ostatnia edycja tej konferencji, w której bierze udział Apple. Po raz pierwszy od bardzo dawna prezentacji na MacW

  • Napisane 10 lat temu: 101 sposobów jak ocalić Apple

    Dziś brzmi to zupełnie nieprawdopodobnie, ale 10 lat temu Apple stało na skraju bankructwa. Dziś firma ma ponad 15 mld dolarów wolnej gotówki , z którą nie bard

  • iPhone odblokowany na dobre!

    Ta wiadomość jest dużo ważniejsza niż jakieś pierdoły z kampanii wyborczej :) W nocy pojawił się darmowy program do odblokowywania iPhone'a. Przetestowałem, zgo

Komentarze
2009/06/08 10:45:31
Jest nieźle. Program jest, działa i dobrze się czyta, szczeglnie w porównaniu do "zwykłej' internetowej Wyborczej, gdzie łamanie strony w zestawieniu z formatem czcionki wprotst zniechęcało do czytania na Ajfonie.

Pls dodajcie koniecznie czytanie w pozycji "landscape" ekranu - obecnie czcionka w jednej pionowej kolumnie jest jeszcze dość mała co przeszkadza przy czytaniu w czasie podróży środkami komunikacji.
-
2011/02/28 19:16:22
Pomyśleć że to tylko 2 lata, teraz to wydaje się proste i zwyczajne, a był news klimatyzacja warszawa , nie mogę się tylko przyzwyczaić do książek na e-booku